Położenie

Do strony głównej

Odwiedziło nas monitoring pozycji osób

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Położenie

Nasza jednostka położona jest w połnocno-zachodnich krańcach województwa Kujawsko-Pomorskiego w powiecie Sępoleńskim w gminie Kamień Krajeński.


>>duża mapa

Okoliczne tereny obfitują w mnóstwo walorów turystyczno- krajobrazowych: Lasy rezerwaty, jeziora, wzgórza morenowe. Witkowo znajduje się w obszarze Krajeńskiego Parku Krajobrazowego-obfity drzewostan, tereny rolnicze sprawiają, iż obszar działania oraz rodzaj zagrożeń p.poż jest bardzo duży. W Witkowie przy Leśnictwie Witkowo (Nadleśnictwo Lutówko) działa też punkt obserwacji przeciwpożarowej który monitoruje przy pomocy kamer na wysokim maszcie obszar o promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

Jednostka OSP w Witkowie jest dysponowana do zdarzeń z Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim

Z historii...

39109156_283121262485157_3365967145480486912_n.jpg

Selektywne alarmowanie

Aktualna pogoda

Aktualne ostrzeżenia meteo.
Aktualne burze nad Polską

Informujemy, że serwis portalu OSP używa plików cookies aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu. Wiecej o plikach cookies tutaj.

Akceptacja cookies.

EU Cookie Directive Module Information