Zasady ostrzeżeń i komunikatów meteo

Do strony głównej

Odwiedziło nas monitoring pozycji osób

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Zasady ostrzeżeń i komunikatów meteo

Zakładka ostrzeżenia meteorologiczne zawiera prezentacje ostrzeżeń i zagrożeń dla regionu oraz maksymalnie dla województwa kujawsko- pomorskiego. Publikowane są oficjalne ostrzeżenia i komunikaty służb państwowych IMGW (Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej) za pośrednictwem IMGW-PIB, Zarządzania Kryzysowego Wojewody Kuj-pom oraz dane i komunikaty z portalu łowcyburz.pl (członkowie Skywarn Europe). Ten ostatni zrzesza pasjonatów specjalistów od prognozy pogody i przewidywania niebezpiecznych zjawisk pogodowych z Polski i z Europy. Prezentują bardzo trafione i dokładne prognozy oraz prezentują aktualne dane radarowe oraz mapy wyładowań atmosferycznych na żywo. TUTAJ
Każdy komunikat będzie opatrzony odpowiednia informacją o źródle. 
Na naszej stronie w formie graficznej prezentujemy wydanie ostrzeżenia w formie graficznej animacji pomarańczowego światła oraz grafiki

Z kolei brak ostrzeżeń wygaszonym światłem pomarańczowych oraz stosowną grafiką.

Wszystkie ostrzeżenia prezentujemy najszybciej jak się da po ich publikacji

Z historii...

8.jpg

Selektywne alarmowanie

Aktualna pogoda

Ostrzeżenia meteo




Informujemy, że serwis portalu OSP używa plików cookies aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu. Wiecej o plikach cookies tutaj.

Akceptacja cookies.

EU Cookie Directive Module Information