Przekaż 1% podatku na rzecz OSP

Do strony głównej

Odwiedziło nas monitoring pozycji osób

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Przekaż 1% podatku na rzecz OSP

Zbliża się termin na rozliczanie podatku za 2019 rok. Już teraz przypominamy wszystkim, którzy rozliczają PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39 mogą od swojego podatku, który trafia do Skarbu Państwa przekazać 1% tego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Zachęcamy wszystkich zwłaszcza druhów do wsparcia naszej jednostki na działalność statutową. Środki te zostaną przekazane za pośrednictwem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Aby przekazać swój 1% należy w PIT wypełnić pola:

  1. we „WNIOSKU O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”, który znajduje się na końcu każdego zeznania rocznego numer KRS: 0000 116 212. UWAGA! Nie można pomylić się w numerze KRS, pomyłka oznacza nie złożenie wniosku.
  2. w części "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, wpiszemy „Cel szczegółowy 1%". tj.- OSP Witkowo 4 89-430 Kamień Krajeński

Z historii...

z.jpg

Selektywne alarmowanie

Aktualna pogoda

Ostrzeżenia meteo
Informujemy, że serwis portalu OSP używa plików cookies aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu. Wiecej o plikach cookies tutaj.

Akceptacja cookies.

EU Cookie Directive Module Information